- | Han Spaces

Kişisel Koçluk

Eğitmen Özlen Çopuroğlu ile
Kişisel Koçluk

Saat ve Yer

-
Han Spaces, Nisbetiye, Nispetiye Cd No:24, 34340 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

Bu Etkinlik Hakkında

Tamamen sana özel, bireysel ihtiyaçlarına, kişilik özelliklerine, tecrübelerine,

becerilerine, isteklerine ve hayallerine odaklanarak birlikte keşfedeceğimiz gelişim ve değişim yolculuğudur.

‘Kişi mevcut durumundan arzuladığı duruma doğru yol alır.’

Koç, kişiyi seçtiği yolda sağlam adımlarla yürümesinde cesaretlendiren yol arkadaşıdır. Kişiye ayna tutarak; onu şartsız, yargısız dinleyerek kendisini tanımasını, iş ve özel hayatında doyuma ve dengeye ulaşmasını, var olan potansiyelini ortaya çıkarmasını, kendini gerçekleştirmesini destekler.

BAŞLANGIÇLAR bizim için önemlidir

Başlayan her yeni gün hayal etmek, planlamak ve hayalleri gerçekleştirmek üzere adım atmak için nefis bir başlangıç fırsatıdır!

DENEYİMLER bizim için önemlidir

‘Anlatırsan unuturum, gösterirsen hatırlarım, dahil edersen öğrenirim.”

Çin Atasözü

Deneyimlerin gerçekliğine ve paylaşımına ve bu paylaşımların hepimizi bir yerden başka bir yere taşıdığına inanıyoruz.

Hayat, sadece farklı hikâyelerin olduğu değil, farklı mücadelelerin de olduğu bir paylaşım alanı.

Kişiler ve kurumlar oldukları yerden hayal ettikleri, hedefledikleri yere varabilmek için değişir ve dönüşürler. Biz bu sürece destek veren, yardım eden, hızlandıran dönüştürücüleriz. Farkımız, ‘dönüştürücü’ misyonumuz ile izlediğimiz inovatif yaklaşımı sözünü ettiğimiz dönüşümü, deneyimsel atölye çalışmaları, bireysel ve takım koçluklarıyla destekleyen kolaylaştırmayı seçmemiz.

Dönüşümü içselleştirmek üzereZihin – Kalp – Ruh – Beden bütünlüğüne, kişilerin özüne odaklanıyoruz.

İçimizde bir yerlerde her zaman o yaradılışımızın ilahi gücüne ve sonsuz potansiyeline sahip olduğumuza inanıyoruz.

İhtiyacımız olan, bize özgün o gücü keşfedip kendi var oluşumuzu, değerlerimiz doğrultusunda dünyanın gereksinimine anlamlı bir şekilde sunmak. Yani yaşamımızı, kimliklerimize değil kişiliğimize uygun bir anlam ve amaç doğrultusunda yaşamak, yaşarken de içinde bulunduğumuz sistemlerde değer yaratmak.

Keşif – Değişim – Gelişim

Burada yaptığımız Kalp – Zihin – Ruh – Bedenbütünlüğünde düşünme, hissetme, keşif ve yenilenme deneyimi sağlayan, kadınlara özel bir içsel liderlik gelişimi koçluğudur. Daha verimli, daha mutlu, daha dengeli yaşamak, var olan potansiyelini ortaya çıkarmak, kendisini geliştirmek, değişmek, hayattan doyum almak isteyen bireyleri amaçlarını ve arzularını gerçekleştirmeye teşvik eden koçluk hizmetidir.

Hayat Akademisi; hayatlarında bir geçiş döneminde olan, yeni bir fikri olup başlangıç yapmak isteyen, kariyer değişikliği düşünen, kariyeri bırakma, iş hayatına geri dönme gibi süreçlerde hayatlarında yeni bir düzen, denge kurma ve bu yeni döneme uyum sağlamada kişinin kendine güvenini artıran, onu cesaretlendiren ve olası zorlukları önceden belirleyip tedbir almasını teşvik eden ve yeni döneminde mutlu ve huzurlu olmasının yollarını bulduran ve en önemlisi güçlü yönlerini kullanabilmeyi, yeni açılıma uyumda maksimum performansı hedefleyen koçluk hizmetidir.

Zaman

Kişisel Koçluk, eğitmen ve ve kişi ile bire bir yapılan bir çalışma olduğu için zaman planlaması özel olarak yapılmaktadır.