19 Şubat Cum

|

Zoom Online

Mobil Fotoğrafçılık Eğitimi

Mobil Fotoğrafçılık Eğitimi

Saat ve Yer

19 Şub 2021 13:00 – 16:00

Zoom Online

Bu Etkinlik Hakkında

Daha iyi fotoğraf çekmek istiyorum...

Fotoğraf çekmeyi çok seviyorsunuz, bir lameranız var, ya da sadece telefonla çekiyorsunuz. Ama çektiklerinizde bir şeylerin eksik kaldığını hissediyorsunuz.

Online bir iş kurdunuz veya bloğunuz var ve çektiğiniz fotoğraflarla farklılaşmak istiyorsunuz.

Kurumsal hayattan ayrılıp kendinize yeni bir iş kurmak istiyorsunuz ve düzenleme tekniğinizi geliştirerek farklılaşmak istiyorsunuz.

Sadece keyif alarak fotoğraf çekmek istiyorsunuz. Görmek ve bakmak arasındaki farkı hissetmek ve hissettirmek istiyorsunuz.

Yapabilecekleriniz...

Aldığınız eğitimle ilerleyerek kendi web sitenizi, markanızı öne çıkarabilir ve dijital platformda kendi tarzınızı oluşturarak

farklılık yaratabilirsiniz. Profesyonel olarak fotoğraf çekmeye başlayabilir ve hayatınızda istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

Dijital fotoğrafçılık, sosyal medya kullanımı, styling ve hikaye anlatımı konularında ilerleyip fotoğraftan aldığınız keyfi arttırabilirsiniz. Tüm bunları yaparken yer ve zaman sınırı olmadan istediğiniz zaman evinizin, online eğitimde öğrendiklerinizi, sevdiğiniz ortamda deneyimleyip kendinizi ilerletebilirsiniz.

Diğer Workshoplardan Farkı Nedir?

Katılımcılara fotoğrafı sevdirmeye ve daha çok fotoğraf çekmeleri için teşvik etmeye, onlara ilham vermeye çalışıyoruz.

Yapabileceklerini farketmelerini, aslında kullandıkları ekipman veya düzenleme ile İlgili yapacakları küçük değişikliklerle çok daha keyifli fotoğraf çekebileceklerini anlatmaya çalışıyoruz.

Bugüne kadar eğitimlerimize katılanlar hep mutlu olsalar da...

Biz her seferinde eğitİm içeriğini geliştirmek daha fazla deneyim katmak istiyoruz. Düzenleme yani fotoğrafı işleme kısmında mutfağını iyice anlamanızı sağlamak istiyoruz.

İçeriği Nasıl Olacak?

Styling ve düzenleme kısımları ile ilgili bol örnek paylaşacağız.

Düzenleme kısmında detaylı olarak nasıl düzenleme yaptığımızı gösteren ekran görüntüsü videoları olacak.

Atölye Ücreti

Fiyat

Adet

Toplam

  • Mobil Fotoğrafçılık Eğitimi

    TRY 750

    TRY 750

    0

    TRY 0

Toplam

TRY 0