KİMİZ ?

Hayatında attığın her adım, dokunduğun her şey 'kendin' içindir.

 

Bu düşünceyi içselleştirmiş ve bu yolda kurdukları hayali gerçekleştirmek, yeni başlangıçlara yelken açmak, harekete geçmek isteyen kişileri kucaklayan bir ekibiz.

Ladies First Academy olarak; dönüşümü, değişimleri ve paylaşımları önemsiyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz eğitimler ve atölye çalışmaları ile kişinin kim olduğunu ayırt etmeksizin yanında oluyor, özüne odaklanarak, hayal ettiklerine ve hedeflediği yerlere varabilmesi için ona destek olmayı  misyon ediniyoruz.

Azalarak çoğalmaya inanıyoruz

İnsan varlığına ve ruhuna önem veriyoruz.

Akademi'de

1) Marka Eğitimleri

Kişinin 3 ana başlık; keşif değişim ve girişim etrafında, ortaya çıkarmak istediği sonuçlara giden eğitimleri kapsamaktadır.

2) Kendin Yap Atölyeleri

Bu projelerde kendiniz bu kitleri satın alıp da yapabilir veya eğitmenlerimiz eşliğinde yapılacak atölyelere de katılabilirsiniz.

Eğitimlerimiz; her biri kendi alanında uzman eğitimciler tarafından verilen, bireylerin daha mutlu, daha verimli yaşaması, hobi edinmesi, vaktini anlamlı kullanması için ilgi duydukları alanlarda kendilerini geliştirmelerini destekleyen eğitimlerdir.

Bu programlar, güçlü ve gelişime açık becerilerimize odaklanarak yaratıcı potansiyelimizi açığa çıkarmayı amaçlamaktadır.